Вишуканий шоколад VALRHONA тепер доступний в асортименті Какаоміл

,

Уявімо кращий шоколад

Valrhona – винятковий французький шоколад, який тепер доступний в асортименті Какаомілл. Шоколад Valrhona без зайвих сумнівів називають найкращим шоколадом в світі в преміум сегменті. Вальрони прагне розширити кулінарні горизонти людей, пропонуючи безліч унікальних і відомих шоколадних ароматів. Широка гамма шоколаду зі складним і одночасно збалансованим смаком приваблює вимогливих професіоналів в світі кондитерських виробів і шоколадних цукерок. Беручи до уваги аромати і інтенсивність кожного типу какао, Вальрона створює природну і автентичну гаму смаків, постійно шукаючи нові їх поєднання.

varlhona cacaomill post

 

Відомий як Rolls-Royce в шоколадному світу, Valrhona створює винятковий шоколад з 1922 року і постійно вдосконалюється завдяки інноваціям. Створений віртуозами шеф-кондитерами і для шеф-кондитерів, Valrhona протягом останніх 90 років присвячує весь свій досвід, високі стандарти та пристрасть до кондитерського мистецтва, тому, щоби зробити будь-який смак свого продукту винятковим творінням. Valrhona – це справжня репутація якості.

Постійно зосереджуючись на діалозі і етиці, Valrhona спирається на довгострокові відносини співпраці з плантаторами та престижними шеф-кухарями, поважаючи як цінності людей, так і багатство природи.

«Ми прислухаємося до потреб шеф-кухарів і кондитерів, оскільки ми працюємо, щоб передати нашу пристрасть до бездоганного аромату і допомогти поширити чудеса гастрономії по всьому світу. Досконалість – це основа того, що ми робимо і ким ми є. Потреби професіоналів, – це головний пріоритет Valrhona» – так заявляє про себе Вальрона.

Valrhona-store-banner- cacaomill

Какаомілл поставляючи в Україну ретельно підібрані, високоякісні і унікальні інгредієнти, сприяє розвитку кондитерського та кулінарного мистецтва в Україні. Технологічна підтримка, МК, тестові зразки продукції – лише невелика частина нашої турботи і уваги про наших клієнтів. І шоколад Вальрона – це ще один крок до розвитку Вашої майстерності!

Залишити відповідь