Топ 8 головних FOOD виставок Європи

sigep expo

Ці виставки нагадують цілі міста. Виставкові площі – сотні тисячі метрів, кількість фірм-учасників обчислюється тисячами, відвідувачів – сотні тисяч. Ціни на квитки на лоукост в дні проведення злітають в кілька разів, а бронювати готелі потрібно за мінімум півроку. Обійти всі павільйони за час виставки майже не реально, але … якщо Ви хочете бути в темі, то ці події варто відвідати.

Anuga Food Fair Кельн, Німеччина

http://www.anuga.com
Найближча виставка 7-11 жовтня 2017

Найбільша в світі і найважливіша на наш погляд ярмарок продуктів і напоїв – для нових ринків і цільових груп, для всіх тенденцій і тим і, перш за все, для першокласних контактів і ділових угод. Частота проведення: раз на два роки.

Anuga представляє провідні бренди відросли в секторі продуктів харчування і напоїв, включаючи продукти харчування і напої, технології громадського харчування, роздрібні технології або торгівельне обладнання, постачальників, послуги для громадського харчування, сектора і роздрібної торгівлі продуктами харчування, торгові агентства, постачальників спеціальностей і постачальників свіжих зручних продуктів. Anuga представляє відвідувачам кілька окремих експозицій «під одним дахом», які висвітлюють основні сектори харчової індустрії: Anuga Fine Food, Anuga Drinks, Anuga Chilled & Fresh Food, Anuga Meat, Anuga Frozen Food, Anuga Dairy, Anuga Bread & Bakery, Hot Beverages, Anuga Organic, Anuga Food Service, Anuga Retail Tec і спеціальні теми.

Anuga FoodTec Кельн, Німеччина

http://www.anugafoodtec.com
Найближча виставка Anuga FoodTec 20-23 березня 2018

Також проводиться спеціалізована виставка Anuga FoodTec, сфокусована саме на технології виробництва в харчовій промисловості. Це єдина торгова ярмарок в світі, яка охоплює всі аспекти виробництва продуктів харчування.
Промисловість представляє свої інновації та технологічні бачення в Anuga FoodTec – від переробки, наповнення та пакування до пакувальних матеріалів, інгредієнтів, безпеки харчових продуктів і всього спектру інновацій з усіх областей, пов’язаних з виробництвом продуктів харчування.

ISM Cologne Кельн, Німеччина

http://www.ism-cologne.com
Найближча виставка 28-31 січня 2018

ISM – найбільша в світі виставка солодощів і закусок. Ця подія демонструє такі продукти, як шоколад та кондитерські вироби, печиво і закуски і багато іншого. У харчовій промисловості. Частота: раз на два роки. Успішне поєднання імпульсів і інновацій, захоплюючих подій, першокласних експонентів і компетентних відвідувачів формує пропозицію, унікальне по всьому світу. Тут ви також знайдете найбільше в світі пропозицію private label в світі солодощів і снеків.

Food Ingredients Франкфурт, Німеччина

https://www.figlobal.com/fieurope/
Найближча виставка 28-30 листопада 2017

Food Ingredients Europe (також відома як Fi Europe) є глобальною торговою платформою для харчової промисловості. У 2017 році Fi Europe пройде у Франкфурті разом з Natural Ingredients (Ni). Візьмуть участь понад 1400 експонентів і понад 19 700 професійних відвідувачів. Протягом 3 днів виставки учасники знайдуть широкий асортимент натуральних і органічних інгредієнтів, інноваційних продуктів і передових рішень для своїх потреб. Fi і Ni Europe 2017 також буде включати в себе цінну програму, включаючи конференції, практичні семінари та різні інші можливості.

Salon du Chocolat Париж, Франція

http://www.salon-du-chocolat.com
Найближча виставка 28 жовтня-1 листопада 2017

Salon du Chocolat – найбільше в світі захід, присвячений шоколаду та какао.
Як каталізатор шоколадних тенденцій, Salon du Chocolat є глобальним обов’язковим подією для всіх любителів шоколаду. Більше 500 учасників з 60 країн світу. Найбільші імена в шоколаді і кондитерських виробах – виключно всі під один дах протягом 5 днів. Найбільша вітрина цукерок з 5 континентів і присутність країн-виробників какао. The Salon du Chocolat – це шоу для всієї родини з ексклюзивною програмою заходів та заходів разом зі стендами експонентів: демо-сцена зі складом кращих шеф-кухарів, шоколадний показ мод, престижні змагання, експонати та шоколадні скульптури, живі виступи країн-виробників какао, кондитерські майстерні, дегустації та багато іншого.

SIGEP Ріміні, Італія

http://en.sigep.it
Найближча виставка 20 – 24 грудень 2018

2017 виставку SIGEP разом з AB TECH EXPO відвідали 208472 фахівця (+ 3,5%), у тому числі іноземних 41827 чоловік (+ 29%) з 170 стран.SIGEP підтвердила свій високий міжнародний статус і право бути головним орієнтиром для галузі в різних країнах, зібравши 1250 експонентів на площі 118000 кв.м, що на 5000 кв. м більше, в порівнянні з попереднім роком. У 2018 році планується збільшити виставкову площу SIGEP ще на 11000 кв. м. У рамках виставки пройшло більше 800 заходів, акредитацію для роботи на виставці отримали 703 італійських і іноземні журналісти і блогера.На виставці 2018 року приділено значну увагу виробничих процесів, центральне місце у виставці займуть теми здоров’я та безпеки харчових продуктів по всьому ланцюжку, починаючи з сировини і питань екологічної раціональності і інновацій, до технологій – ключових елементів розвитку міжнародних ринків

Alimentaria Барселона, Іспанія

http://www.alimentaria-bcn.com/
Найближча виставка 16-19 квітня 2018
Alimentaria – найбільша продовольча виставка в Іспанії і одна з трьох найбільш значущих галузевих виставок в світі. Унікальний досвід в області продуктів харчування, напоїв і гастрономії. Аліментаріа концентрує міць, різноманітність і можливості для глобальних професіоналів в області харчових продуктів, пов’язаних з інноваційним сектором, який має зростаючий експорт. Відкрийте для себе постійні інновації, високі стандарти якості бренду і новітні тенденції в області продуктів харчування і напоїв. Виставку відвідали близько 140000 фахівців, в тому числі 40 тис. Зарубіжних з 60 країн світу. Загальна кількість експонентів – майже 4000 компаній і підприємств, серед них 32% – іноземні компанії, що розмістилися на площі 14000 кв. м. Загальна площа експозицій Alimentaria склала близько 95000 кв.м. Висвітлювали роботу виставки понад 1700 журналістів.

Sial Париж, Франція

https://www.sialparis.com/
Найближча виставка 21-25 жовтня 2018

Це виставка, що охоплює найбільш перспективні ринки, для 82% експонентів головна мета участі в SIAL – пошук нових експортних можливостей.
Підсумки SIAL можна резюмувати в кількох фразах: конкурентоспроможна харчова промисловість, плідні ділові зустрічей і глобалізація торгівлі сприяють зростанню в усьому Боле 6 000 експонентів і 150 000 відвідувачів високого профілю.
Підтримку в проведенні виставки надають різні галузеві організації. Sial продемонструвала свою ключову роль в області виробництва і переробки харчових продуктів. На виставці була представлена ​​продукція 600 експонентів (40% закордонні), експозиції зайняли майже 16000 кв. м, відвідали захід 51000 фахівців (38% закордонні). Поєднання трьох виставок IPA, SIAL і IN-FOOD дозволяє охопити всі аспекти харчової промисловості, від виробництва інгредієнтів, напівфабрикатів до готових до вживання продуктів харчування. Цей довгоочікуваний альянс доводить життєздатність галузі, що підтверджується експонентами і відвідувачами – більше половини учасників SIAL і дві третини IPA підтримують проведення обох виставок під одним дахом, причому виставка IPA виграє ще і від зсуву термінів проведення з листопада на жовтень, а це найкращий час для закупівель .

Залишити відповідь