Перший МК Sosa Ingredients в Україні.

Компанія Cacao Mill як офіційний постачальник Sosa Ingredients в Україні виступила з пропозицією до Sosa провести МК для провідних шеф-кондитерів України. І хоча графік подій та МК на Sosa вкрай насичений, на нашу пропозицію відповіли позитивно, підкреслюючи високий інтерес до рівня розвитку кулінарної майстерності в нашій країні. Перший МК Sosa Ingredients в Україні провела Стефані Вастел (Stephanie Vastel) – один з провідних бренд-шефів SOSA і неймовірно талановита шеф-кондитер.

IMG_20171212_162217

Осягнути неосяжне можливо, – саме так можна сказати, коли заходить мова про асортимент Sosa Ingredients. Тому, вирішуючи завдання вибору рецептур на МК ми приділили увагу в основному новим для України інгредієнтам. В першу чергу текстурним агентам, в тому числі рослинного походження, серії ліофілізованих фруктів і овочів, спеціальним конфітюрам і пастам, а також ряду інших продуктів.

24993228_10155938545133048_4302427055521285840_n

Стефані здивувала техніками використання та поєднаннями текстур з новими смаками в своїх рецептурах, а також новими можливостями в сегменті вегетаріанських десертів, якими Какао Мілл обов’язково поділиться найближчим часом. Детальніше інформацію про ці та інші продукти ми будемо давати в соцмережах. Ви зможете отримати цю інформацію, підписавшись на нашу сторінку.

Велике спасибі неповторній Stephanie Vastel за її енергійність, відкритість, бажання ділитися досвідом і справжня майстерність шеф-кондитера!

Безмірна вдячність адептам ідеології SOSA в Україні без яких даний захід не відбувся: бренд-шефи Sosa в Україні Юрій Ковриженко та Дмитро Дударенко.

фото лого1

Також, Какао Мілл дякує наших друзям, які люб’язно підставили своє партнерське плече: компанію Новий Проект, постачальника номер 1 в сегменті технологічного та торгового обладнання та Інвент СК, – компанію, яка зарекомендувала себе як кращий постачальник інвентарю для професійних шеф-кондитерів і кулінарів!

Каталог Sosa Ingredients з повним переліком інгредієнтів можна скачати в електронному вигляді тут англійською мовою. Багато з інгредієнтів вже доступні на складі Какао Мілл, і ми послідовно працюємо над тим, щоб збільшити їх кількість для вашої творчості.

Більш детальну інформацію про інгредієнти SOSA і прийдешніх заходах Ви можете дізнатися за телефоном  097 121 89 30.

Залишити відповідь