На сайті КакаоМілл Ви можете придбати універсальну мастику для обтягування готових виробів і для виготовлення декоративних елементів. Кондитер за допомогою харчових барвників на свій розсуд формує колірну гаму покриття, адже універсальна мастика нейтрального білого кольору. В асортименті також представлена ​​цукрова паста для обтягування і мастика для ліплення. Цукрова паста для обтягування легко розкочується і рівномірно покриває виріб, а мастику для ліплення використовують при виготовленні фігурок, квітів, орнаментів. Навіть простий бісквіт легко перетвориться в фантастичний десерт, якщо його прикрасити незвичайними виробами з мастики. Важливим є те, що цукрова паста дозволяє зберегти свіжість випічки. А працювати з мастикою – одне задоволення, вона пластична і відмінно тримає форму.

Ще одним незамінним помічником кондитера є гель для покриття готової випічки. Кондитерський гель від КакаоМілл володіє однорідною, злегка застиглою консистенцією, не розтікається в процесі роботи, його не потрібно розводити водою і нагрівати, що значно економить час. Гель миттєво надає виробу дзеркального блиску, при цьому не вбирається, так що Ви можете не турбуватися про смакові якості десерту. Купити кондитерський гель за доступною ціною Ви можете безпосередньо на нашому сайті.

Окрім гелю і мастики, в якості декоративної основи широко використовуються різноманітні помадки. Вони легко наносяться, дозволяють виробу довше зберігати свіжість, а також,  підкреслюють смак і аромат готової продукції. На сайті КакаоМілл представлені помадки з різними смаками. Вони ідеально підійдуть для глазурування пончиків, тортів, кексів, печива.

Також, на нашому сайті Ви можете придбати пшеничний глюкозний сироп. Сироп глюкози – це солодка основа для випічки, що дозволяє поліпшити смакові якості продукції. Глюкозний сироп забезпечує свіжість і м’якість виробу, перешкоджає втраті вологи. Його використовують в процесі виробництва хлібобулочних виробів, пряників, печива, морозива, мармеладу, цукерок, в складі кремів і глазурі.

Купуючи цукрові пасти і покриття ТМ КакаоМілл, Ви робите вибір на користь європейської якості. Усі позиції в розділі Цукрові пасти і покриття голландського виробництва, мають сертифікати якості і є повністю натуральним продуктом. Втілюйте в життя свої кулінарні ідеї за допомогою цукрових паст і покриттів ТМ «КакаоМілл»!