Фісташкова паста в акції: Ви платите лише за 4 кг + 1 кг безкоштовно!

Під словом «паста» шеф або технолог зазвичай розуміє ретельно перемелені злегка обсмажені горіхи або горіхи з цукром (наприклад, praliné). Перемелювання протягом тривалого часу робить горіхи більш жирними і спочатку перетворює їх в крихти, потім в порошок, в результаті – в густу пасту. Необхідна ступінь обсмаження і помелу може бути досягнута тільки в виробничих умовах. Тому чутки про те, що якісну пасту можна приготувати самому злегка перебільшені.

В асортименті Какаомілл, офіційного представника Sosa Ingredients в Україні, є дві позиції фісташкової пасти Sosa: фісташкова паста 71% і 100% фісташкова паста. Це натуральна паста без цукру і барвників.

Pasta pistachio Gelateria Sosa

 

 

 

 

Фісташкова паста 71% Sosa в упаковці 5 кг, з яких ви платите тільки за 4 кг +1 кг безкоштовно! Така паста працює як відмінна база для морозива і не тільки! Праліне, щербет, ганаш, соуси.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pure Pistachio paste XO SOSA 100%

 

 

100% натуральна фісташкова паста Sosa в упаковці 1 кг в акції зі знижкою – 5%.

Це також натуральна паста без барвників і ароматизаторів. Для надання зеленуватого відтінку цієї пасти використовується натуральний барвник з екстракту шпинату. Має аромат злегка обсмажених горіхів фісташки. Без цукру, що дає можливість в будь-якому рецепті і виробах підсолодити або посолити за смаком і додати максимум присутності фісташок: креми, морозиво, напівфабрикати, щербети, муси, пасти, пироги, начинки, цукерки, шоколад, нуга.

* Кількість обмежена

Акція на фісташкову пасту Sosa Ingredients триватиме до 18 травня 2018 року.

Залишити відповідь