Прикраса кондитерських виробів напевно сама “видима” частина кондитерського мистецтва. Дійсно, кожен десерт перетворюється на справжній шедевр, коли кондитер створює декор свого витвору. І тут немає меж для досконалості. Тому використання сучасних, високотехнологічних і естетичних кондитерських прикрас і декору послужить прекрасною основою для прояву таланту кондитера. У цьому сенсі продукція Sosa Ingredients є визнаним європейським лідером.

Одним із трендів в кондитерському декорі є прикраса тортів зацукрованими квітами. Особливо популярні зацукровані квітки Sosa: фіалки і троянди. Цілі або пелюстки квітів, можна використовувати для прикраси кондитерських виробів, в кондитерських виробах, хлібобулочних виробах, десертах, морозиві, чаї.

Ще один з нових популярних продуктів для прикраси різноманітної випічки – кріспи кондитерські. Кріспи Sosa – це хрусткі ліофілізовані шматочки фруктів покриті плівкою какао-олії, яка робить їх стійкими до вологи. Вони зберігають свою структуру, не розчиняючись в сусідніх текстурах, що дає можливість використовувати їх в будь-яких начинках, йогуртах, морозиві або соусах без його пом’якшення. Насичений смак з ефектом “вибуху” в роті. Ідеально підходять для прикрашання тортів, цукерок, морозива та інших кондитерських виробів.

А також кріспи шоколадні Sosa – це шматочки шоколаду діаметром від 2 до 10 мм з покриттям золотого або срібного кольору. Використовуються,  як декоративні прикраси для кондитерських виробів і їх додають в будь-які начинки.

Сучасне кондитерське мистецтво неможливо уявити без ізомальту. Приголомшливі фігури і декоративні прикраси для тортів з ізомальту приводять у захват аудиторії у всьому світі. На відміну від звичайного цукру, ізомальт Sosa набагато більш стійкий до вологості і кристалізації, тому декоративні елементи, виготовлені з ним, мають більш тривалий термін зберігання і структурну цілісність.

Кондитерський декор та прикраси Sosa представлений в асортименті Какаомілл. Більш детальну інформацію запитуйте на сайті Cacaomill. Всю продукцію можна замовити з доставкою по Україні.