Палітра кондитерської глазурі для еклерів Chocuise Souplesse від Royal Steensma

Souplesse Cacaomill

 

Заснована в далекому 1839 році, Royal Steensma має багату традицію у виробництві інгредієнтів для кондитерських виробів і випічки.
Почавши свою діяльність як локальний виробник зацукрованих фруктів, зараз Royal Steensma є міжнародною компаній
з дуже різноманітним портфелем продукції і здійснює експорт своєї продукції в більш ніж 50 країн світу.

Royal Steensma пропонує повний діапазон інгредієнтів для створення всього спектру чудових виробів, починаючи від шоколадних покриттів, мигдальних паст, заварного крему до декоративного снігу, готових фруктових начинок і цукрових паст.

Сьогодні ми хочемо звернути Вашу увагу на один з найпопулярніших продуктів Royal Steensma – Chocuise Souplesse.

Chocuise Souplesse – це універсальна глазур, яка може бути використано для безлічі різних виробів, в тому числі еклерів і донатів.
Асортимент Chocuise Souplesse складається з лінійки 11 кольорів і ароматів, що дає Вам можливість активно експериментувати.

Унікальність цієї глазурі полягає в здатності витримувати охолодження або заморожування в процесі виробництва без зміни параметрів. Спеціальна суміш використовуваних жирів створює гнучкий пластичний продукт, який дозволяє зберегти форму вашого вироби без деформації при охолодженні. Після розморожування глазур залишається такою ж гладкою, без тріщин, напливів та ущільнень.

Глазур Chocuise Souplesse Royal Steensma легко готується до використання. Відро Souplesse може бути підігрітий в мікрохвильовій печі в лічені хвилини. Цей процес може бути повторений, не шкодячи якості, і Ви можете використовувати покриття в будь-який зручний момент.

Аромати, які використовуються для лінійки Souplesse, сертифіковані в системі MB RSPO, а використовується для виробництва какао проходить сертифікацію в системі UTZ.

Для додання Вам додаткового творчого натхнення ми ділимося з Вами рецептами від Royal Steensma (див. В розділі РЕЦЕПТИ)

Залишити відповідь