Кастомні форми для шоколаду від Valrhona (Франція) скоро в Україні!

,

Завдяки широкому асортименту професійного інвентарю від Valrhona, ви можете продемонструвати свої найкращі продукти, додати творчий підхід і підкреслити якість ваших рецептів.

Какаомілл завжди прагне надати все найкраще для вашої творчості, тому наш вибір складається виключно з форм, рекомендованих шеф-кондитерами школи Ecole du Grand Chocolat (Франція).

Відкрийте для себе наш новий асортимент прес-форм від Valrhona їх оригінальний дизайн, розроблений творчою майстернею Atelier Création, є передумовою для успіху вашого виробництва. Ательє Création створює виключно індивідуальний дизайн. Воно було створено майже десять років тому з метою розробки та впровадження нових, більш «смачних» виробів і форм. А в даний час Ательє Création перетворилося на справжній центр експертизи щодо розробки інноваційних продуктів Valrhona’s.

Нова колекція прес-форм від Valrhona для шоколаду охоплює безліч форматів, включаючи різдвяні форми, шоколадні цукерки, батончики, східні молди, великодні форми, цукерки на паличках і багато іншого.

Професійні прес-форми від Valrhona мають всі європейські сертифікати можливості контакту з продуктами харчування. Прес-форми не деформуються при нагріванні і не розтріскуються, що говорить про довговічність їх служби. Бездоганно чіткі і підігнані фігури, дають можливість створювати найскладніші вироби як професіоналам, так і новачкам.

І тепер найприємніша новина: форми Valrhona скоро в Україні! Какаомілл з радістю повідомляє про можливість зробити попереднє замовлення на форми, користуватися досвідом і персональними послугами по проектуванню, розробці та виготовленню прес-форм від Valrhona’s Atelier Création.

Замовити каталог форм і зробити замовлення можна за телефоном 097-121-89-30 або у Вашого менеджера компанії Какаомілл.

Залишити відповідь