Хіт літа: чорний колір

Якщо у вас в літньому меню ще немає десертів in black, то варто поспішити. Світовий тренд на чорний колір вже щосили проникає в гастрономію і кондитерку. Чорне морозиво, сорбети, випічка та інші страви вже дійшли і до нас. Причому, не обов’язково використовувати вугілля або чорнило каракатиці.

BF4

Компанія Cacaomill допомагає Вам залишатися на хвилі монохромних новинок і пропонує самі “чорні” свої інгредієнти:

Какао-порошок алкалізований чорний Ibiza 10 -12% Natra Cacao
Какао-порошок Ibiza є сильноалкалізованим і тому має вугільно-чорний колір. Оскільки він має сильний дуже яскравий смак, його можна використовувати для отримання оригінального нового смаку виробу в поєднанні з іншим порошками-какао. Відсоток жирності 10-12%, рH 8.0 ± 0.4.

cacao-ibiza-10-12-min-482x366

Найкращий спосіб оцінити, на скільки какао-порошок Ibiza хороший – це глибоко вдихнути. Какао-порошок Ibiza завжди буде мати природно солодкий, але злегка кислий запах грубого шоколаду. Алкалізований какао-порошок Ibiza при використанні в кондитерській і хлібопекарській промисловості зменшує дозування від 20 до 50% . Використовуючи какао-порошок Ibiza, ви зможете досягти максимально чорний колір десерту і при цьому потрібні відтінки смаку без зайвої гіркоти.

Reserved dining table

Барвник жиророзчинний алмазно-чорного кольору в порошку Sosa Ingredient
Упаковка 30 гр. Жиророзчинний барвник підходить для фарбування молочних продуктів і їх аналогів, випічки, снеків, різноманітних кондитерських виробів і, звичайно ж, морозива! Можна додавати безпосередньо в їжу або розчинити в олії. При необхідності можна нагрівати до 50 ° С, але потрібно уникати тривалого нагрівання. Головна особливість жиророзчинних барвників – їх насиченість.


black food

Водорозчинни барвники в порошку чорни Sosa Ingredients
Упаковка 20 гр. Використовується для обробки сухих цукрових паст, таких як марципан, тістечко “макарон”, глазур, мастика і цукрові квіти. Досить невеликим об’ємом можна досягти глибокий чорний колір.

-black-cupcakes-gothic-cupcakes

Ніяких веселок і квітів. Вас живить тільки чорний колір!

Залишити відповідь