Краще купувати у офіційного імпортера

,

Какаомілл є офіційним постачальником кондитерських інгредієнтів від європейських лідерів виробництва в Україні. І поставки саме офіційного імпорту є нашим свідомим вибором.

Вашій увазі 3 головні причини купувати у офіційного імпортера:

1) Перш за все, офіційний імпорт – це гарантія захисту від контрафактної продукції або неліквідних товарів. Якісний товар з усіма сертифікатами аналізів, доставлений і зберігається в належних умовах відповідно до вимог виробника можна знайти тільки у офіційного постачальника. У той час як підробки, прострочені і списані товари європейськими виробниками, весь цей перелік може легко опинитися на кухні Вашого ресторану або цеху з «легкої руки» псевдо-постачальників.

2) Офіційний імпорт – це отримання якісної технологічної підтримки не тільки від шеф-кондитерів в Україні, а й безпосередньо від виробника. Європейський виробник зацікавлений у співпраці саме з офіційним українським партнером. Тому Какаомілл розвиває напрямок проведення майстер-класів для своїх клієнтів з навчання в роботі зі своїми інгредієнтами, отримуючи інформацію з перших рук.

3) Офіційний імпорт – офіційна покупка, без негативних податкових наслідків в майбутньому. Какаомілл надасть Вам всі необхідні документи для здійснення угоди за безготівковим розрахунком, з якої будуть сплачені всі податки, а вони, як нам відомо, майбутнє нас і наших дітей!

Як же відрізнити підробку і неофіційно ввезений товар?

Будьте уважні!

1) Товар повинен мати наклейку, яка буде дублювати опис, склад, терміни придатності та умови зберігання державною мовою. На наклейці повинна бути повна інформація про імпортера: назва підприємства, адреса, контактні дані, терміни придатності та умови зберігання.

2) Запитайте у Вашого постачальника дозвільні документи, а також сертифікати аналізів на партію. Офіційний імпортер повинен без жодних запитань надати Вам будь-які документи, які вимагає законодавство України.

3) Напишіть виробнику і поцікавтеся хто є офіційним постачальником в Вашій країні. Кожен виробник люб’язно ділиться цією інформацією і передасть всі контактні дані офіційного представника.

Офіційний імпорт – це головний і єдиний спосіб проявити максимальну турботу і повагу до наших клієнтів і клієнтам наших клієнтів.

Залишити відповідь