Акція: на всі смаки глазурі-помадки Souplesse Royal Steensma знижка 10%.

,

Великдень! Свято, яке уособлює весну, життя і віру. І для кондитерів цей час традиційної пасхальної випічки. Універсальне покриття глазур-помадка для еклерів Chocuise Souplesse від Royal Steensma буде як ніколи до речі. Покриваючи виріб рівним гладким шаром, помадка створює ніжне глянцеве покриття, яке дозволяє зберігати свіжість і вологу в випічці ще довгий час.

STEENS1730-Voorjaarsmagazine 15-1 520х520

Палітра кольорів і смаків помадки-глазурі – це ніжні пастельні відтінки жовтого, фісташкового, рожевого і білого. Для яскравих акцентів в декорі вибираємо помадку чорний шоколад або апельсин. Асортимент Chocuise Souplesse складається з лінійки 8 кольорів і ароматів, що дає Вам можливість активно експериментувати.

Унікальність цієї глазурі полягає в здатності витримувати охолодження або заморожування в процесі виробництва без зміни параметрів. Спеціальна суміш використовуваних жирів створює гнучкий пластичний продукт, який дозволяє зберегти форму вашого виробу без деформації при охолодженні. Після розморожування глазур залишається такою ж гладкою, без тріщин, напливів та ущільнень.

Глазур Chocuise Souplesse Royal Steensma легко готується до використання. Відро Souplesse можна підігріти в мікрохвильовій печі за лічені хвилини. Цей процес може бути повторений, не впливаючи на якість, і Ви можете використовувати покриття в будь-який зручний момент.

Cacaomill – ваш корисний постачальник смачних інгредієнтів до свята Пасхи, пропонує на всі смаки помадок знижку 10%. Кількість обмежена. Прийняти замовлення і відповісти на всі запитання, що цікавлять, ми готові по телефону +3(097)-121-89-30.

STEENS1730-Voorjaarsmagazine 15-9 520х520

2 відповідей

  1. Добрий день! Яка вартість глазурі chokuise souplesse royal steensma, а то в прайсі вашому я не знайшла цього

Залишити відповідь