123

Какаоміл – це корисний постачальник інгредієнтів високого рівня для професіоналів шоколадного, кондитерського та кулінарного виробництва.

Какаоміл  постачає на ринок України  наступні групи товарів:

Шоколад для кондитерів і какао-продукти
Цукати і в’ялені фрукти
Заморожені пюре та фрукти
Горіхові продукти
Цукрові пасти та кондитерські покриття
Текстурні агенти та базові компоненти
Барвники харчові
Ароматизатори та ароматичні добавки
Декор для кондитерських виробів

Місія компанії:
Ми сприяємо розвитку кондитерського та кулінарного мистецтва, яке робить життя людини щасливішим, смачнішим та цікавішим.

 

Вибравши Какаоміл Ви отримуєте:

Оптимальне співвідношення ціни-якість
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Відповідальність перед замовниками
Професійні консультації менеджера і технолога
Інгредієнти, що нами постачаються створені на основі вікових традицій з використанням новітніх розробок  європейських технологів. Це ретельно відібрані складові для Вашого кондитерського виробництва. Ми керуємося думкою споживачів, які віддають перевагу якості, смаку та натуральності Ваших виробів.

Використовуючи наші смачні, якісні і при цьому оптимальні за ціною інгредієнти, Ви покращуєте привабливість і створюєте унікальність Ваших виробів, тим самим підвищуючи прибутковість Вашої діяльності.

Ми завжди раді надати Вам повну інформацію про наших продуктах і особливостях їх застосування. Клієнтам нашої компанії ми надаємо технологічну підтримку і консультації в процесі створення і приготування виробів з наших інгредієнтів.

* Всі представлені нами продукти сертифіковані у відповідності з міжнародними та українськими стандартами якості і поставляються з детальними виробничими специфікаціями. Також значна частина продукції також має сертифікати кошерності та Халяль.