Розпочато реєстрацію на шості змагання C3 Valrhona

Знову повертаються міжнародні кондитерські змагання з десертів C3 Desserts Competition, які організовує Valrhona з 2008 року, щоб продемонструвати всю складність мистецтва кондитерів, які поєднують техніку та творчий підхід до приготування шоколаду. Всі професіонали ресторанів, яким виповнилося 21, можуть взяти участь у змаганні, зареєструвавшись до червня.

Попередній відбір на змагання буде проходити у вісім етапів за географічним поділом: Франція, Іспанія / Португалія, Італія, Скандинавія, інші країни світу, Близький Схід / Африка, Північна Америка та Азія / Японія. Кожен учасник повинен представити оригінальний та креативний рецепт десерту «на тарілці» та рецепт кондитерських виробів за тематикою: «Молочний шоколад Bahibe 46%, Dominican Republic Grand Cru de Terroir».

Міжнародне журі відповідає за розгляд різних номінацій, в яких 22 липня будуть обрані найкращі представники (мінімум 4 та максимум 6 кандидатів) на кожному етапі відбору. У період з вересня по грудень пройдуть пів-фінали за географічними зонами, а деякі дати вже були оприлюднені: Іспанія (19 вересня), Скандинавія (10-13 жовтня), Північна Америка (28 жовтня) та Італія (листопад). Після цього етапу дегустації обрані учасники, а саме по одному учаснику з однієї географічної території, візьмуть участь у фіналі змагання, який відбудеться у Сінгапурі 5 березня 2020 року. Приз за перше місце складає 8,000 євро, за друге місце – 3,000 євро, а за третє місце – 1,000 євро.

Залишити відповідь