Джессіка Преальпато – топ-кондитер світу 2019

За рейтингом World’s 50 Best Restaurants, що підтримується торговими марками Acqua Panna та San Pellegrino було оголошено ім’я найкращого в світі шеф-кондитера, яким цього року стала Джессіка Преальпато, шеф-кондитер ресторану Алена Дюкасса у Plaza Athénee в Парижі. Якраз за два тижні до урочистого представлення у Сінгапурі, де буде оголошено список за версією the 50 Best Restaurants, цього провідного рейтингу, вперше саме жінка була номінована попередниками Седріком Гроле, Домініком Анселем, П’єром Ерме, Альбертом Адріа та Жорді Рока.

Офіційне повідомлення висвітлює її особу як професіонала, її відданість ідеї використання сезонних інгредієнтів, яка відповідає концепції кухні Алена Дюкасса, а також просування її ідеї щодо зниження рівня солодкості та використання натурального цукру. Джессіка Преальпато народилася в сім’ї шеф-кондитерів і очолювала кондитерську престижного готелю Plaza Athenee з 2015 року. До цього вона працювала у Corfou Group, де мала можливість відвідати такі місця, як Дубай, Токіо, Бейрут та Санкт-Петербург, після цього вона працювала у Park Hyatt Vendome в Парижі та у La Chévre d’Or Філіпа Лаббе в Ез.

Кондитер-переможниця нещодавно презентувала свою першу книгу десертів під назвою Desseralité, де вона представила деякі з найлегендарніших своїх десертів, такі як клафути з замороженими кедровими горішками, гасконський флан Millason Cake та фігурний десерт Figue з інжиром, приготовані трьома різними способами. Джессіка Преальпато офіційно висловила надію, що «ця нагорода надихне решту шеф-кондитерів світу, які тільки розпочинають свою кар’єру».

Нагорода, що фінансується компанією Sosa Ingredients, надається на підставі понад 1 000 голосів спеціалістів ресторанного бізнесу та гурманів світу «з величезним міжнародним досвідом», що стало відомо за повідомленням організаторів, які, проте, не розкрили деталей системи, що використовується для визначення переможця.  Урочиста церемонія The World’s 50 Best відбудеться у Сінгапурі 25 червня, коли Джессіка Преальпато зможе забрати свою нагороду.

Залишити відповідь