«Вуличне тістечко» на паличці ефектно увірвалося до Une Glace à Paris

Найкращий майстер Франції, морозивник Еммануель Ріон  та шеф-кондитер Олів’є Менар, які завжди шукають нових вражень від морозива, зараз адаптували свій найсучасніший магазин морозива для формату фруктового морозива на паличці. Цей формат втілюється у Une Glace à Paris через дві лінійки товарів: одна, пов’язана з концепцією вуличного тістечка та випічки в дорогу, і гастрономічна продукція, яка звертається до сирої продукції.

У своїх «вуличних тістечках» Ріон адаптує свою солодку гастрономію до нових норм споживання сьогоднішнього життя через цей формат. Випічка в дорогу, такі вироби, як тістечка, бісквіти, кекси фінансьє та генуезький хліб вважаються такими, які зручно споживати в дорозі. У цих кондитерських виробах на паличці обігруються виграшні комбінації дому, витонченості та кремових інтер’єрів з глибоким смаком та ароматом.

Колекція складається з чотирьох пунктів, Вуличне тістечко з чаєм маття та геранню (генуезький бісквіт з зеленим чаєм маття, пуншем з герані, сердечком з полуничного джему та прикрашений фісташковими зернятами та пелюстками троянди); Цитрусове вуличне тістечко (ніжне тістечко для вихідного дня зі смаком цитрусу, лимону та гіркого апельсину, з карамелізованими апельсинами);

Шоколадно-горіхове вуличне тістечко (ніжне тістечко з шоколадом та просочене какаовим пуншем, з перлиною танзанійського чорного шоколаду та джандуйї з ліщиною); та Вуличне тістечко з каштаном (каштанове тістечко, зроблене з каштанового борошна, яке надає виробу тонкої текстури та посилює аромат, з каштановим кремом усередині та прикрашене карамелізованим каштаном).

Між тим, у гастрономічній лінійці тістечок на паличці часто використовуються глазурований каштан, зелений чай маття та герань. Так, для каштанової глазурі вони використовують різноманітні каштани, які ростуть у Піренеях, та обсмажують у дров’яній пічці. У своєму цеху їх карамелізують та змішують з морозивом. У цій лінійці можна також знайти тарт Découverte, вишукане поєднання зеленого чаю маття, герані, морозива та полуничного фонданта в основі. Як пояснює сам Ріон: «фінальний штрих – хрусткі пелюстки троянди».

Залишити відповідь